19 maja 2024

DPC

Twórz harmonię między stylem a życiem

Odzyskiwanie danych z karty SD uszkodzenie logicznea mechaniczne.

Odzyskiwanie danych Pięć najlepszych darmowych programów do odzyskiwania danych

photo
Odzyskiwanie danych z z uszkodzonego dysku SSD tak mozesz się przygotować.

Odzyskiwanie danych Najlepsze narzędzia i usługi odzyskiwania danych sprawiają, że bardzo łatwo i prosto można przywrócić utracone pliki i foldery z komputera, komputera Mac, Androida lub iPhone’a na komputer PC lub Mac. Zapytaj każdego, kto miał utratę danych albo z przyczyn naturalnych (awaria dysku twardego, wirus komputerowy, itp. ), lub w wyniku celowych działań (takich jak usuwanie danych przez użytkownika), a powie Ci, że utrata danych, bez względu na to, jak to się stało, jest nerwowe doświadczenie. Istnieje wiele programów, oprogramowania i urządzeń dostępnych do odzyskiwania danych. Znalezienie takiego, który odpowiada Twojemu budżetowi, potrzebom i rodzajowi utraty danych, nie jest tak trudne, jak mogłoby się wydawać. Oto kilka wskazówek, które pomogą Ci w poszukiwaniu odpowiedniego programu do odzyskiwania danych dla Twojego telefonu lub tabletu.

Odzyskiwanie danych spośród albumu pańszczyzna niepłatne pomysły oraz że lepiej rutynowy serwis.

Jednym z popularnych narzędzi do odzyskiwania danych jest Photorec, który pozwala znaleźć i przywrócić zdjęcia i dokumenty z większości typów nośników, w tym kart pamięci, kart SD, aparatów cyfrowych, kart microSD i innych. Odzyskiwanie danych https://drupalpersian.com/odzyskiwanie-danych-z-dysku-zewnetrznego-darmowe-programy-a-moze-lepiej-doswiadczony-serwis/ Wystarczy kilka kliknięć, aby szybko znaleźć i wybrać pliki i foldery. Ten darmowy program jest szczególnie przydatny, jeśli twoje obrazy fotorec są zapisane w innym typie pliku niż się pojawiają, takie jak TIFF, JPEG, PNG i inne. Możesz nawet wyświetlić podgląd przywróconych obrazów w komputerze przed ich wydrukowaniem, aby upewnić się, że zostaną osiągnięte pożądane rezultaty.

Odtwarzanie danych spośród dysku hardego honorowe pomysły natomiast profesja zawodowca.

Innym narzędziem, które jest często używane do usług odzyskiwania danych jest Stellar Phoenix Data Recovery. Jest to doskonały program, który pozwala użytkownikom bezpiecznie i wygodnie odzyskać każdy rodzaj danych z dowolnego typu nośnika pamięci. Działa bezbłędnie z platformami Windows, Macintosh, Linux i UNIX i może odzyskać obrazy, tekst, wideo, audio i pliki dokumentów.

Przywracanie danych z pendriv okaleczenie rzeczowe i podświadome.

Jednym z innych narzędzi dla usług odzyskiwania danych, które jest dostępne dzisiaj jest My Data Recovery. To narzędzie skanuje w poszukiwaniu usuniętych plików na kartach SD, zewnętrznych dyskach twardych, USB i innych dyskach wymiennych i tworzy kopie zapasowe danych w ciągu zaledwie kilku minut. Narzędzie to posiada również zaawansowaną funkcję odzyskiwania, która pozwala na odzyskanie danych, nawet jeśli sformatowałeś urządzenie i nie usunąłeś wszystkich partycji.

Trzecią opcją jest Parallels Rescue do odzyskiwania danych z utraconego dysku flash USB. Parallels Rescue umożliwia korzystanie z wirtualnego dysku na komputerze, dzięki czemu można spróbować odzyskać utracone dane na sformatowanym dysku twardym. Możesz wybrać odzyskany plik, a następnie postępować zgodnie z instrukcjami wyświetlanymi na ekranie, aby go wyodrębnić. Ta opcja jest bardzo skuteczna dla osób, które nie mają dużego doświadczenia w usługach odzyskiwania danych i muszą odzyskać dane z dysku twardego, który został utracony.

Czwartym narzędziem, które można wykorzystać do odzyskiwania danych z dysku flash USB lub zewnętrznego dysku twardego jest Stellar Phoenix Data Recovery. To oprogramowanie może pomóc odzyskać dane z każdego rodzaju dysku USB, w tym tych, które są sformatowane, ale nie zostały sformatowane jeszcze. Nawet nie trzeba być ekspertem, aby korzystać z tego oprogramowania, ponieważ ma kilka podstawowych narzędzi i jest bardzo łatwy w obsłudze. Jest to doskonały wybór dla usług odzyskiwania danych, ponieważ nie wymaga tworzenia kopii zapasowych danych, zanim będzie można je odzyskać. Będzie automatycznie tworzyć kopię zapasową danych, zanim zrobisz cokolwiek innego, a następnie odzyskać swoje dane.

Odtwarzanie danych spośród HDD wolny rozkład vs. doświadczonyy dziennik.

Piątą pozycją na naszej liście jest Mac Managerus, który jest również jednym z najlepszych darmowych programów do odzyskiwania plików, które można dostać w swoje ręce. Program ten pozwala na przeglądanie plików, które są nadal nienaruszone i tych, które zostały przypadkowo usunięte, jak również odzyskać dane z wszelkiego rodzaju kart pamięci, w tym pendrive. To będzie działać zarówno na Mac i PC, więc będzie można uzyskać wyniki, które trzeba. Mac Managerus jest bardzo łatwy w użyciu i będzie chronić wszystkie swoje dane przed utratą lub uszkodzeniem, dzięki czemu można w końcu odpocząć spokojnie w nocy wiedząc, że można uzyskać wszystko z powrotem.

Jest to pięć najlepszych darmowych programów do odzyskiwania danych, które można pobrać na swój komputer. Jeśli nie czujesz się komfortowo z niektórych z tych aplikacji lub nie działają one dla Twoich szczególnych potrzeb, zawsze można spojrzeć na wersje, które są nabywane tak, że będziesz mieć pewność, że będzie w stanie uzyskać to, czego potrzebujesz. Możesz chcieć spojrzeć na gwiazdę Active File recovery tool, jak również, ponieważ może to pomóc odzyskać swoje najważniejsze dane szybciej. Możesz również sprawdzić w innych undelete 360 narzędzi do odzyskiwania danych, dzięki czemu można dowiedzieć się więcej o tym programie.