22 czerwca 2024

DPC

Twórz harmonię między stylem a życiem

Obsługa informatyczna firm

Obsługa informatyczna firm

Osbługa informatyczna firm czy jest konieczny usługa informatycznadla średnich firm?
Osbługa informatyczna firm a koszty w firmach

Usługi IT dla firm (ITS) są przeznaczone do obsługi wszystkich potrzeb informatycznych Twojej firmy. Usługi te obejmują tworzenie kopii zapasowych i odzyskiwanie danych po awarii, protokoły bezpieczeństwa oraz szkolenie zespołu w celu wykrycia ataków typu phishing i ransomware. Mogą one również pomóc w utrzymaniu zgodności z przepisami i zachowaniu bezpieczeństwa danych. W tym artykule omówimy niektóre z najlepszych praktyk w zakresie obsługi IT dla firm.

SNR GITS

SNR GITS jest oddziałem Arrowpoint Corporation, który świadczy usługi IT dla firm dla Departamentu Obrony, agencji federalnych i sektora prywatnego. Jej usługi obejmują sprzęt, oprogramowanie i inżynierię sieci. Firma zapewnia również cyberbezpieczeństwo i ekspertyzy w zakresie zarządzania programami IT. Usługi te są oferowane w ramach umów o nieokreślonej dostawie/nieokreślonej ilości (IDIQ).

SNR jest miarą jakości sygnału, która obejmuje wkłady szumu ze wszystkich składników oryginalnego sygnału, w tym nadajnika, modulatora, ścieżki transportowej, odbiornika i demodulatora. Jest on przydatny do oceny wydajności end-to-end i ogólnej jakości obrazu. Ponadto firma posiada certyfikaty ISO 9001:2015, ISO/IEC 27001:2013 oraz CMMI service level 3.

Uniwersytet w Nowym Orleanie

Jeśli szukasz usług IT dla firm, University of New Orleans jest miejscem, do którego należy się udać. Uniwersytet zapewnia redundantną infrastrukturę informatyczną, systemy obliczeniowe o znaczeniu krytycznym, sieci bezprzewodowe, wsparcie dla komputerów stacjonarnych, oprogramowanie akademicko-administracyjne, usługi korepetycji i inne. Usługi te utrzymują szkołę lub organizację w ruchu dzięki niezawodnym technologiom komputerowym.

Usługi te pomagają uniwersytetowi i lokalnej społeczności pozostać w kontakcie. Dzięki tym usługom studenci mogą dowiedzieć się, jak korzystać z technologii, aby poprawić swoje życie. Na przykład nowy Privateer Enrollment Center UNO ma wykwalifikowany personel, który pomaga w procesie rejestracji, pomocy finansowej i innych kwestiach. Ponadto personel centrum oferuje First Year Advising, który pomaga zapewnić udany pierwszy rok dla każdego studenta.

Podobnie, programy College of Business Administration przygotowują studentów do udziału w globalnej gospodarce. Jego College of Business Administration jest akredytowany przez AACSB International i może pochwalić się 100-procentowym wskaźnikiem umieszczenia w branży. Jego Szkoła Architektury Morskiej i Inżynierii Morskiej jest unikalna w skali kraju.

Biblioteka UNO oferuje kompleksowe zbiory i narzędzia badawcze. Jako część konsorcjum Louisiana Library Network, Biblioteka UNO utrzymuje ponad 200.000 publikacji elektronicznych i drukowanych. Biblioteka posiada również najnowocześniejsze bazy danych i narzędzia wyszukiwania. Studenci i wykładowcy mogą uzyskać dostęp do kolekcji publikacji drukowanych UNO za pośrednictwem swoich laptopów.

UNO posiada intranet oparty na SharePoint, który zapewnia zwiększone bezpieczeństwo komputerów w kampusie. Użytkownicy są zobowiązani do uwierzytelnienia się podczas uzyskiwania dostępu do tego intranetu. SharePoint zawiera również wiele narzędzi do współpracy. Intranet jest podzielony na dwie części: portal administracyjny dla wydziału i pracowników oraz portal współpracy dla studentów. Oprócz intranetu, uniwersytet zapewnia studentom mieszkającym w Lafitte Village i Pontchartrain Hall North usługę szybkiego Internetu ResNet.

Uniwersytet Nowego Orleanu używa Moodle, internetowego systemu zarządzania kursami. Powłoki kursów są automatycznie tworzone dla każdego kursu, gdy są one dostępne dla rejestracji. Dzięki temu zarządzanie kursami i dostarczanie atrakcyjnych treści i zajęć jest bardzo proste.

Poznaj TEK

Explore TEK, mała firma posiadająca certyfikat SBA 8(a), zapewnia kompleksową obsługę informatyczną firm. Rozwiązania te opierają się na elastycznych modelach dostaw, rozbudowanych zestawach umiejętności i głębokiej wiedzy specjalistycznej w celu opracowania i wdrożenia aplikacji specyficznych dla klienta. Oferta firmy obejmuje inżynierię systemów, cyberbezpieczeństwo, Data Science, sztuczną inteligencję oraz doradztwo w zakresie zarządzania.

WaTech

WaTech jest głównym dostawcą usług informatycznych dla stanu, nadzorując jego centralną sieć, centrum danych i bezpieczeństwo cybernetyczne. Zapewnia również pełen zakres usług informatycznych dla firm w agencjach stanowych, hrabstwach, miastach i rządach plemiennych. WaTech nadzoruje również portfel dużych projektów informatycznych dla rządu stanowego. Prowadzi również wysiłki państwa w zakresie ochrony danych i ochrony prywatności.

Firma ta jest częścią parasola Consolidated Technology Services (CTS), który obejmuje telekomunikację, informatykę i cyfrowe usługi rządowe. Misją firmy jest dostarczanie wyjątkowych usług i rozwiązań technologicznych, które pomagają agencjom rządowym w realizacji ich celów. Usługi te obejmują doradztwo w zakresie technologii informacyjnej oraz rozwiązania infrastrukturalne. WaTech zarządza między innymi rolą CIO.

Dane adresowe:

AKTE Obsługa informatyczna firm – Outsourcing IT – Kontakt
ul. Morasko 17, 61-680 Poznań
Telefon: 784 380 784
Telefon: 784 898 784
opłata za połączenie wg taryfy operatora
e-mail: [email protected]